З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, велика кількість людей отримали травми, втратили кінцівки та потребують протезування.

5 українських фахівців, на початку травня, пройшли навчання в Європі та Скандинавії з протезування нижніх кінцівок, за однією з найефективніших у світі технологій, і вже впроваджують цю технологію в Україні. Вона включає використання матеріалів, з якими вітчизняні фахівці вже добре знайомі, і збільшує ефективність процесу протезування кінцівок та комфорту протезного виробу.

Навчання українських фахівців з протезування відбувалося в рамках спільного проекту, який організували Проект Підтримки Протезування в Україні, організація Prosthetika, та ісландська компанія Ossur – всесвітньо-відомий виробник протезних комплектуючих. Також партнером проекту є БО “Разом для України”, які надають логістичну та інформаційну підтримку. 

Фото: Андрій Чад для Проекту Підтримки Протезування в Україні

Окрім того свою підтримку та сприяння надали Фонд цілей сталого розвитку ООН та уряд Ісландії.

Завдяки благодійній підтримці компанії Ossur, у вигляді якісних комплектуючих, протезами нижніх кінцівок буде забезпечено щонайменше 20 осіб, а функціональними протезами верхніх кінцівок – щонайменше 6 осіб. Протезування відбувається українськими фахівцями на базі вітчизняних підприємств (приватних та державних), у різних регіонах України.

Ми дякуємо компанії Ossur за співпрацю та їхній внесок у розбудову галузі в Україні, а також надання протезних комплектуючих – зазначає засновниця та керівник “Проекту Підтримки Протезування в Україні”  Антоніна Кумка.

Проект Підтримки Протезування в Україні та  організація Prosthetika з 2014-го року активно допомагають розвивати галузь протезування та супутньої реабілітації в Україні. Метою діяльності організацій завжди був і залишається сталий розвиток протезної  галузі в Україні. Адже протез – це те, що потребує постійного обслуговування, і воно має бути доступним та швидким. Представники Проекту активно допомагають із наданням консультацій у протезуванні, підбору протезного підприємства, пошуку якісних комплектуючих. 

Tags:

One response

  1. Дуже вдячний за можливість долучитись до даного проекту. Висока якість, ефективно , сучасна технологія! Щира дяка компаніям Prosthetika, Ossur, Проекту Разом для України за допомогу в розвитку протезування в Україні!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.