Проект Підтримки Протезування в Україні та Prosthetika розвивають галузь протезування та супутньої реабілітації в Україні з 2014-го.
За цей період нам вдалося побудувати якісну мережу взаємодії досвідчених іноземних та вітчизняних фахівців, які вже протягом тривалого часу обмінюються досвідом та вдосконалюються.

Як зазначає технічний директор Проекту та президент організації, Джон Батздорф:

ми не намагаємося принести в Україну абищо, а ретельно аналізуємо, які техніки та технології є якісними та сталими. Адже протезування кінцівок необхідно робити там, де людина постійно проживає і де їй буде зручно обслуговувати протез. А протез повинен допомагати, а не заважати.

У 2015 – 2016-ому роках Проект Підтримки Протезування в Україні приніс в Україну біонічні протези кистей. У 2017-ому, під час місії у Дніпрі, протезисти виготовляли спортивні та рекреаційні протези.

myoelectric hand prosthesis ukraine

Увесь попередній досвід допоміг нам швидко зорієнтуватися, коли почалося повномасштабне вторгнення.
Команда Проекту почала проводити консультації та вебінари для фахівців; допомагати з протезними комплектуючими та ін.

У квітні ми почали співпрацю з компанією Ossur – одним з найбільших виробників протезних комплектуючих у світі та організацією Razom for Ukraine. Завдяки цій співпраці, в Українi впроваджується передова технологія протезування нижніх кінцівок та забезпечуються протезами кінцівок поранені.

Ми звернулися до ресурсу Physiopedia і тепер їхні курси доступні для українських фахівців безкоштовно українською мовою.

Розпочинаємо спільний проект з організацією Nova Ukraine з протезування верхніх кінцівок та плануємо інші важливі та цікаві ініціативи, залучаючи фахівців з різних регіонів України.

Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку

Tags:

Ще немає коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.